Micací ponča

Micací ponča jsou ze všech našich ponč ta nejvíc „na doma“. Šijeme je z příjemného a pohodlného 100% mikrovlákna, které je vhodné i pro alergiky. A co znamená micací? Vyber si oblíbenou barvu, počkej na balíček, obleč pončo, zachumlej se do něj.. a pochopíš.

Nahoru
Další produkty
27 položek celkem

Micací pončo tě pohodlně obejme při čtení, sledování nové řady seriálu nebo práci za počítačem (PS: hodit se ti bude i v kanclu). Zahřeje jako deka, s tou výhodou, že ji můžeš mít pořád na sobě. Micací pončo je ideální pro všechny zimomřivce, ale pokud jsi typ, co chodí v zimě v šortkách, doceníš ho taky –⁠ co třeba místo županu po studené sprše?

Micací ponča vyrábíme ze 100% mikrovlákna. Je to polyester, jehož výhody jsme nenašli u žádného přírodního materiálu. Jaké to jsou?

  • Mikrovlákno můžou nosit děti i alergici,
  • i po několika vypráních bude pořád jako nové,
  • nežmolkuje a nekrčí se,
  • a navíc rychle schne.

I tak preferuješ přírodní materiál? Mrkni na naše surf ponča z bambusu.

Velikost našich micacích ponč je univerzální. Nešlápneš proto vedle, když ho objednáš kamarádce, své holce, manželovi, babičce nebo i sobě jen tak. Super tip jsou dvě ladící ponča jako dárek pro pár, třeba k jejich svatbě. Šijeme i kousky na míru.

To nejtěžší tě s pončem čeká hned na začátku – vybrat si vzor a barvu. Slibujeme, že pak už to bude jen jedna velká POHOda. 

Zpět do obchodu