Saunovací kilty

Jsi ve wellness jako doma? Zahoď vypůjčené prostěradlo a pořiď si vlastní saunovací kilt. Jednoduše se obléká, drží jako přibitý, perfektně saje a rychle schne. Díky tomu, jak je lehký, o něm skoro nevíš. Saunovací kilty posouvají POHOdu během saunování na vyšší úroveň.

6 položek celkem

Co je největším zabijákem relaxu ve wellness – hlučný rozhovor odvedle, nebo neforemné prostěradlo, které nedrží na těle? Za nás obojí, ale s tím druhým se dalo něco dělat. Ušili jsme praktické saunovací kilty. Každému milovníkovi wellness přinesou o kousek víc POHOdy.

Saunovací kilt pomocí bambusových knoflíčků jednoduše zapneš na svoji velikost a nemusíš se bát, že z tebe spadne. Gumička, která je všitá do zadního lemu zajistí, že ti bude kilt ideálně sedět.

Mysleli jsme na vše, a tak mají saunovací kilty i praktickou kapsičku, do které schováš, co potřebuješ. Třeba klíček od skříňky.

Není ti jedno, jaký materiál na sebe dáváš? Potěšíme tě. Saunovací kilty šijeme z vaflového materiálu (100% bavlna) s certifikátem Oeko-Tex® Standard 100. To znamená, že neobsahuje žádné škodlivé látky, které by se mohly uvolňovat do těla. A to se hodí, zvlášť, pokud budeš kilt vystavovat vyšším teplotám (jakože budeš). 

Vaflová struktura je navíc:

  • perfektně savá,
  • rychleschnoucí,
  • prodyšná,
  • a superPOHOdlná.

Saunovací kilt je 100% diskrétní, zároveň ale skoro nic neváží a prakticky nevíš, že ho máš na sobě. Nezabírá ani moc místa v tašce.

Když zrovna nebudeš na wellness, využiješ kilt i doma, u vody nebo ve veřejných sprchách. Můžeš se spolehnout, že zakryje to, co zakrýt chceš a nemusíš ho hlídat. 

 

Tip: Sauně zrovna neholduješ, ale pořád tě do ní někdo láká? Obdaruj dotyčného kiltem. Bude mu parťákem místo tebe.

Zpět do obchodu