Dětská ponča

Hřejivou a pohodlnou náruč rodičů nic nenahradí... ale naše dětská ponča jí šlapou na paty. V příjemném certifikovaném bambusu, ze kterého ponča šijeme, budou děti prostě V POHO. Dětské pončo je multifunkční, obstojí doma i venku a bude dělat kámoše dlouhé roky.

2 položek celkem

V poho maminka = v poho miminko. Nebo je to naopak? S dětskými ponči JSEM V POHO vychází tahle rovnice v obou směrech. Šijeme je z kvalitního bio bambusu, který odolá každé výzvě. A že jich od malého majitele bývá dost. Ponča jsou pohodlná (ocení děti) a ve všech ohledech praktická (ocení rodiče)

Dětské pončo bude dítěti parťákem na hraní doma, po koupačce ve vaně i v bazénu a máme info, že zvládne nahradit třeba i deku v kočárku. Je to jeden z těch kousků, který s dítětem roste a využiješ ho roky. Na rozdíl třeba od zavinovačky.

10 důvodů, proč PONČO + MIMINKO = LÁSKA

 1. Miminka milují měkké a pohodlné věci.
  2. V ponču není zima po koupání.
  3. Je to věc, která miminku vydrží dlouhé roky.
  4. Holá kolena podporují lezení, ale zbytek těla je v teple.
  5. Při prvním stoupání a krůčcích padá miminko do měkkého.
  6. Pončo poslouží místo deky v kočárku.
  7. Do kapsičky se schová oblíbená hračka (nebo dudlík).
  8. Pončo nahradí župánek, třeba i na koupališti.
  9. Kapuce slouží pro zahřátí hlavy i pro hru na superhrdiny.
  10. Rychlý přístup k pleně znamená rychlejší přebalování.

Dětská ponča šijeme ve dvou velikostech a barvách, které hezky ladí k našim dospěláckým micacím pončům. Nejlíp totiž fungují dohromady – oblečte si ponča celá rodina a zvládnete V POHO i období vzdoru, spánkovou regresi nebo zase ty zuby…

Zpět do obchodu