Surf ponča

To nejvřelejší objetí po výkonu na vodě ti dá naše POHOdlné a měkkoučké surf pončo. Skvěle saje vodu, rychle schne, je skladné, a tak ti nesmí chybět ve výbavě, pokud jsi u vody jako doma. Navíc je kámošem všech stydlínů – převlékneš se pod ním ve 100% utajení.

10 položek celkem

Surf pončo, nejlepší kámoš všech, kteří rádi tráví čas u vody. Po koupačce, paddleboardingu, surfingu, wakeboardingu a jakémkoliv dalším -ingu, po otužování nebo jen tak na chill na lehátku, když zaleze sluníčko, pokaždé ti bude surf pončo hřejivým parťákem.

Utřeš se do něj, jednoduše se pod ním převlečeš a bude ti v něm příjemně jak rybě ve vodě. Doma ho hodíš do pračky a nestaráš se.

Není zrovna období na koupání? Surf ponča jsou stejně variabilní, jako naše ostatní produkty. Nahoď na sebe pončo i doma místo županu a budeš V POHO.

Surf ponča děláme ve dvou variantách materiálu – bambus nebo froté.

  • Froté znáš z ručníků, které máš doma. Surf ponča z tohoto materiálu skvěle sají vodu, jsou měkká, pohodlná a dobře větrají. Můžeš je prát pořád dokola a budou pořád vypadat dobře.
  • Bambusové pončo podědilo trochu víc po našem úplně prvním produktu, micacím ponču. Je ještě o chlup pohodlnější než froté a taky o něco lépe schne. Podíl bambusu dodává ponču lehkost.

Surf ponča šijeme v nejrůznějších barevných variantách a kombinacích. Můžeš si i sám navolit, jakou barvu bude mít tvoje kapuce nebo klokaní kapsa. Nemůžeš se rozhodnout? Prohlídni si svoji výbavu k vodě (třeba paddleboard) a vyber si kousek, který k němu ladí nejvíc!

Zpět do obchodu